מדוע ללמוד רפואה באוקראינה?

אוקראינה היא אחת המדינות הגדולות באירופה והיא מקסימה ומיוחדת במינה. באוקראינה יש ערים עם אדריכלות מקסימה, תושבים מכניסי אורחים ושפע של טבע. למעשה, אוקראינה היא מדינה של הפכים: מצד אחד אורח חיים מסורתי ומצד שני מדינה מתקדמת ומודרנית מאוד. אז מדוע ללמוד באוקראינה?מדוע ללמוד רפואה באוקראינה? כי רק באוקראינה תוכלו ליהנות מיתרונות שאין במקומות אחרים, למשל:

רמת השכלה מתקדמת:
למוסדות להשכלה גבוהה המובילים במדינה יש היסטוריה רבת שנים של הוראה ברמה גבוהה ביותר. רבים מהם אפילו זכו לשם עולמי בתחומם והם ידועים באיכותם ברחבי העולם.

הדיפלומות האוקראיניות מוכרות בעולם.
ב -2005 אוקראינה הצטרפה להצהרת בולוניה שמאחדת את מערכות החינוך ב-46 מדינות אירופאיות, מה שמגדיל את האפשרויות של הסטודנטים ושל בוגרי האוניברסיטאות במדינה. למעשה, יש להם הזדמנות להמשיך את השכלתם במדינות אחרות, לעבור התמחות ולקבל עבודה באיחוד האירופי, ארה"ב וכו כמו כן, ההסמכות שניתנות באוניברסיטאות באוקראינה עוברות תהליך מסודר של הכרה במדינות אירופה השונות. בנוסף, רכישת השכלה גבוהה מאוניברסיטאות אוקראיניות מוערכת על ידי מעסיקים רבים, מה שמהווה בסיס רציני לקריירה מוצלחת בעתיד.

שכר הלימוד ועלות המחיה משתלמים ביותר.
שכר הלימוד ועלות המחיה נמוכים באוקראינה יחסית למדינות רבות באירופה. למשל: שכר הלימוד שנתי הוא 6000 – 4000 $,הוצאות המזון – מתחילות ב-1500 $ בשנה, תשלום המעונות הממוצע הוא של $ 500 ועלויות הנסיעות הן כ -300 $. באוקראינה יש אפשרות לגור במעונות סטודנטים שמצריכות שיתוף במתקנים (מקלחות, מטבח וכו') או לשכור דירה. לכל אפשרות יש כמובן יתרונות וחסרונות, אבל עדיין הבחירה היא בידכם כי באוקראינה כל האפשרויות פתוחות.

חוויות של פעם בחיים ואפשרות ליהנות מחיי קהילה ולהכיר חברים חדשים מכל רחבי העולם.
לימודי רפואה באוקראינה מהווים הזדמנות מצוינת להכיר אנשים חדשים ולהרחיב את המעגל החברתי. למעשה, כל הסטודנטים מעוניינים להכיר חברים חדשים והאוניברסיטאות מארגנות אירועים שונים לשם כך. בדרך כלל, החברויות שנרכשו בזמן לימודים באוקראינה נשמרת לאורך שנים רבות.

רמת חיים אירופית.
אוקראינה יפה ומפותחת וכוללת נופים מגוונים של הרים, נהרות, אגמים וים וכן אתרים היסטוריים, מוזיאונים, תיאטראות, מתקני ספורט ואפשרויות ליהנות מסוגים שונים של פעילויות ותחביבים. כל אלו מבטיחים חיים בריאים ופעילים ולא פלא שסטודנטים מכל העולם נהנים לחיות כאן!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
יצירת קשר

יצירת קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
דילוג לתוכן