אודות - הכנה ללימודי רפואה בחו"ל עם מיכאל קויפמן - Future Doctors​

על עצמי

מיכאל קויפמן (Future Doctors) הוא מורה עתיר ניסיון וידע, המלמד ומכין לבגרות 5 יחידות לימוד במקצועות הכימיה והביולוגיה. בהשכלתו האקדמית, הוא בעל תואר ראשון בהוראת ביולוגיה וכימיה ותואר שני בגנטיקה ביוכימית.  

מלבד הכנת תלמידי תיכון לבחינות בגרות, למיכאל קויפמן ניסיון רב בהכנה למבחני כניסה בכימיה ובביולוגיה וללימודי רפואה בחו"ל באוניברסיטאות  ברחבי העולם. כתב 3 ספרים להכנה למבחני כניסה לפקולטות רפואה ווטרינריה.

מעבר לניסיונו העשיר בהוראה השתתף גם בפרויקט המשותף של המחלקה לחינוך למדע   וטכנולוגיה בטכניון ו-Hebrew Academy בארצות הברית, כמחבר יחידת לימוד בכימיה, וכן הדריך מורים בפיתוח חומרי למידה.

לאורך הקריירה ארוכת השנים שלו, עסק מיכאל קויפמן לא רק בהוראה, אלא גם בפיתוח חומרי למידה.

מיכאל קויפמן השתתף, הרצה והדריך במספר רב של השתלמויות למורים ובכנסים, שבמסגרתם סייע בהדרכת המורים בפיתוח חומרי למידה. כמו כן, שימש כמרצה במרכז להשתלמויות מורים.

אודות - הכנה ללימודי רפואה בחו"ל עם מיכאל קויפמן - Future Doctors

Future Doctors - הדגמות ופיתוחים במדעטק

אי אפשר ללמוד ולהבין כימיה וביולוגיה, ולראות כיצד התופעות מתרחשות בפועל, אלא רק בעזרת הלוח והספר. מכאן, חשיבותם העצומה של הניסויים שממחישים ועוזרים לא רק להבין, אלא גם להפנים את הידע. במשך שנים רבות מיכאל קויפמן עוסק בפיתוח ניסויים, לרבות במסגרת עבודתו במוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל ("מדעטק") בחיפה.  

פרס מורה מצטיין

השנה קיבל קויפמן (Future Doctors) את פרס המורה המצטיין מטעם החברה הישראלית לכימיה. במהלך הקריירה שלו הוא לא רק הגיש עשרות תלמידים לבחינות הבגרות, אלא גם לקח חלק פעיל בקידום החינוך בתחום הכימיה והביולוגיה ובפיתוחו.

סגירת תפריט
יצירת קשר

יצירת קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
דילוג לתוכן