לימודי רפואה ברוסיה
לימודי רפואה ברוסיה מוכרים על ידי משרד הבריאות הישראלי

לימודי רפואה ברוסיה

רוסיה היא מדינה מרהיבה ביופייה ובעלת מורשת היסטורית תרבותית מעניינת. לימודי רפואה ברוסיה: היא מתפרשת על פני שטח שהוא הגדול ביותר בעולם. במדינה זו התרבות עשירה – תיאטראות, קונצרטים, אופרות, בלט, מוזיאונים, והיא משמשת גם כביתן של אוניברסיטאות בעלות מוניטין בינלאומי. כיום, האוניברסיטאות הרוסיות מציעות מעבדות מתקדמות, מרכזי מחקר מבוקשים, ורוסיה נחשבת לאחת המדינות המתקדמות והמבוקשות בכל הנוגע ללימודים אקדמיים בחו"ל.

המוסדות האקדמיים ברוסיה, ובעיקר בערים מוסקבה וסנט פטרסבורג, צברו לאורך השנים מוניטין חיובי במיוחד, שהגיע לרחבי אירופה, לארצות הברית וגם לישראל. שילוב של רמה אקדמית גבוהה במיוחד, פרופסורים בעלי שם עולמי, ספריות ומעבדות משוכללות. הדרישות הגבוהות מצד אחד והיחס האישי מצד אחר גורמים להתעניינות גוברת בקרב ישראלים בלימודים ברוסיה.

שכר לימוד סביר (במקרים מסוימים אפילו סמלי או חינם), ועלות מחיה נמוכה יחסית במדינה, הפכו את רוסיה לאופציה אטרקטיבית מאוד עבור מי שמבקש ללמוד בה.

האוניברסיטאות המובילות ללימודי רפואה ברוסיה הן במוסקבה ובסנט פטרסבורג. הסטנדרטים הגבוהים לקבלה לאוניברסיטאות ללימודי רפואה ברוסיה נובעים מרמת הלימוד הגבוהה ומהביקוש הרב בעולם ללימודי הרפואה.

בין מוסדות ללימודי רפואה בחו"ל לימודי הרפואה ברוסיה אינם יקרים במיוחד. שכר הלימוד משתלם מאוד ביחס לפקולטות ללימודי רפואה אחרות בעולם, נוכח רמת הלימודים הגבוהה ורמת מתקניו וחומריו של הלימוד.

לימודי הרפואה ברוסיה מאפשרים לסטודנט ליהנות ממגוון מסלולים המותאמים אליו אישית, מסגל מרצים מסור ומקצועי, ממתקני קמפוס נרחבים ומתקדמים ומאירועי ספורט ותרבות המוצעים לו ללא תשלום נוסף.

לימודי רפואה ברוסיה - האקדמיה לרפואה בסנט פטרסבורג

סנט פטרסבורג נחשבת לאחת הערים היפות ביותר באירופה, אומרים עליה שהיא הפנינה האמיתית של רוסיה. את סנט פטרסבורג, עיר הצארים המפוארת, מכנים עיר של "לילות לבנים": כ-80 לילות, ממאי עד סוף יולי, שבהם מתעוררת העיר מחודשי החושך והאפלה הארוכים וחוגגת לתקופה קצרה את חזרתו של אור היום למשך כמעט כל שעות היממה.

לאף עיר אחרת ברוסיה אין נוף כה עוצר נשימה. סנט פטרסבורג הוקמה על מה שהיה בעבר 100 איים שנוצרו בתוך רשת של נחלים ויובלים שזרמו אל הים הבלטי. החלק הדרומי של העיר, המזכיר את ונציה, נחתך על ידי מערכת של תעלות והוא כולל אטרקציות רבות. החלק הצפוני של העיר הוא ערבוביה של איים. ארבעה גשרים גדולים על נהר הנבה מחברים בין שני צדי העיר, ו- 342גשרים קטנים חוצים את התעלות בחלק זה של העיר. סנט פטרסבורג מציעה שפע של מקומות בילוי, מועדונים ועוד מגוון אפשרויות לבילוי בערב.

האקדמיה לרפואה בסנט פטרסבורג היא אחת הוותיקות, החשובות והגדולות ברוסיה. כיום, לומדים באוניברסיטה כ-1,000 סטודנטים זרים. האקדמיה נחשבת לאוניברסיטה הרפואית הגדולה ביותר ברוסיה, ולאחד מהמוסדות המובילים להכשרה רפואית. האקדמיה מאמצת סטנדרטים אקדמיים וטיפוליים גבוהים במיוחד, כנהוג באוניברסיטאות מערב אירופאיות ואמריקאיות. רופאים בוגרי האקדמיה עובדים כיום בבתי חולים ברחבי העולם. סטודנטים באקדמיה נהנים הן מיחס אישי מצד המרצים והן ממעבדות משוכללות המצוידות במיטב הטכנולוגיה.

אחד מיתרונותיה הרבים – תכנית לימודים מיוחדת הכוללת הכנה למעבר בחינת הרישוי האמריקאי – USMLE. עלות המחיה כ-600€ לחודש. קיימת אפשרות למעון.

לימודי רפואה ברוסיה

קבלה ללימודי רפואה היא ללא מבחני כניסה

לצפיה בכל הטבלה יש לגלול שמאלה

אוניברסיטהמקצועותתנאי קבלה
עלות לימודים בשנהוידאו ומידע
האקדמיה לרפואה בסנט פטרסבורגרפואה כללית
- תעודת בגרות מלאה עם ציונים בכימיה ובביולוגיה.
- בחינה בשפה רוסית בסיסית - לימודים באוניברסיטה מתקיימים ברוסית.
4000 - 5000€ תלוי במקצוע

האקדמיה לרפואה בסנט פטרסבורגרפואת שיניים- תעודת בגרות מלאה עם ציונים בכימיה ובביולוגיה.
- בחינה בשפה רוסית בסיסית - לימודים באוניברסיטה מתקיימים ברוסית.
4000 - 5000€ תלוי במקצוע

האקדמיה לרפואה בסנט פטרסבורגרפואה מונעת- תעודת בגרות מלאה עם ציונים בכימיה ובביולוגיה.
- בחינה בשפה רוסית בסיסית - לימודים באוניברסיטה מתקיימים ברוסית.
4000 - 5000€ תלוי במקצוע

במכינה שלנו ניתן להתכונן לבחינה בשפה רוסית, כולל שפה מקצועית.

אוניברסיטה מעניקה דיפלומה המוכרות על יד משרד הבריאות הישראלי.

סגירת תפריט
יצירת קשר

יצירת קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
דילוג לתוכן